UWAGA !!!

Uprzejmie informujemy, że w soboty nie wykonujemy usługi termoformowania.

                 Cena:        25 zł

Wykonujemy również ozonowanie wszelkiej odzieży, kasków, rękawiczek.

Przyjdź lub zadzwoń i umów się na konkretny termin

Cena:     25 zł

Wykonujemy również ozonowanie wszelkiej odzieży, kasków, rękawiczek.

Przyjdź lub zadzwoń i umów się na konkretny termin

Ozonowanie

Profesjonalnie dopasujemy twoje wiązania do butów narciarskich

- Kupiłeś nowe buty i musisz do nich ustawić wiązania w swoich starych, ulubionych nartach?

- Kupiłeś nowe narty i trzeba je dostosować do twoich starych, ulubionych butów?

- Może kupiłeś nowy cały komplet?

- Czy kupiłeś sprzęt u nas czy w innym sklepie - nieważne!

Twoje wiązania ustawimy GRATIS w każdej chwili. Szybko i przede wszystkim profesjonalnie. 

 

Ustawienie wiązań

Jak działa dezynfekcja za pomocą ozonu?

Istotą działania ozonu jest gwałtowne utlenianie. Ozon natrafiając na różne zanieczyszczenia w powietrzu bądź poprzez wnikanie w strukturę materiałów wchodzi z nim w reakcję chemiczną powodując ich utlenianie. Trzeci atom tlenu w jego cząsteczce sprawia, że ozon jest bardzo aktywnym chemicznie gazem - bardzo łatwo reaguje z cząsteczkami zanieczyszczeń takimi jak zapachy, bakterie, wirusy, grzyby i roztocza. Rozkłada je, w mniej złożone, i mniej szkodliwe cząsteczki. Pozostały ozon rozpada się z powrotem do tlenu, co sprawia, że jest on bardzo przyjazny środowisku.

Użytkowanie obuwia sprawia, że buty stają się wilgotne a nawet mokre. W połączeniu z poceniem się stóp powoduje, że nasze buty jak również stopy staja się doskonałym środowiskiem dla rozwoju grzybów, pleśni oraz bakterii, co prowadzi do nieprzyjemnego zapachu oraz zagraża naszemu zdrowiu i higienie. Możesz w łatwy sposób przeciwdziałać temu poprzez oddanie nam butów do profesjonalnej dezynfekcji za pomocą ozonu.

 

Ozonowanie

Termoformowanie butów narciarskich

Cennik

Jak działa personalizacja termoformowanych butów narciarskich?

Buty termoformowalne to rodzaj obuwia narciarskiego, które dopasowuje się do kształtu stopy wskutek oddziaływania ciepła, emitowanego przez specjalny piec. Skorupy butów narciarskich rozgrzewa się do temperatury ok 120-130st, po czym zakłada na but wewnętrzny. Po dopięciu klamer plastyczna skorupa adaptuje swój kształt do kształtu stopy narciarza. Dodatkowo jeśli chcemy, aby powstało więcej przestrzeni w miejscach, w których pierwotnie but uciskał stopę, stosujemy specjalne okleiny, które na czas formowania uwypuklają dany punkt i powodują precyzyjne odkształcenie skorupy zgodne z anatomią stopy.

Dzięki temu rozwiązaniu, noszenie go jest znacznie wygodniejsze a sama jazda staje się znacznie bezpieczniejsza. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala na dobór jeszcze bardziej spasowanych butów, które w wyjściowej fabrycznej szerokości byłyby dla narciarza nie do zaakceptowania.