Lorem ipsum

Niewiele już zostało takich miejsc. U nas nie tylko bezstresowo zaopatrzysz się w taki sprzęt, jaki sobie wymarzyłeś, ale też zamienisz, potargujesz, sprzedasz, oddasz w komis, w wolnej chwili odpoczniesz przy kawie lub grzańcu – jak za dawnych lat! Wiemy, jak Ci doradzić, robimy to od dwudziestu dwóch lat, no i mówią, że co roku lepiej!

CO NAS WYRÓŻNIA?

WYPOŻYCZALNIA

W naszej wypożyczalni możesz wypożyczyć:

 

  • narty
  • buty narciarskie
  • kijki
  • kask
  • deskę snowboardową
  • buty snowboardowe 

WYPOŻYCZALNIA

WYPOŻYCZALNIA

SERWIS

KOMIS

NASZA OFERTA

SKLEP

W naszym sklepie kupisz narty, buty narciarskie, deski snowboardowe, buty snowboardowe, kijki, kurtki, spodnie, bieliznę termoaktywną, kaski, gogle, skarpety narciarskie, rękawice, pokrowce i wszystko co jest potrzebne do przyjemnego spędzenia czasu stoku.  

Możesz również napić się grzańca i potargować się przy kasie :)

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu narciarskiego. Pracujemy tylko na profesjonalnych maszynach firmy REICHAMNN. Nasi serwismeni bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz regularnych szkoleniach oferują szeroką gamę usług. Oferujemy wszelkiego rodzaju naprawy nart, snowboardu, butów narciarskich, serwis podstawowy, serwis z tuningiem (podcięcie krawędzi do odpowiedniego kąta z chirurgiczną precyzją).

Chcesz sprzedać swoje:

  • narty
  • deskę snowboardową
  • buty narciarskie 
  • buty snowboardowe

 

Chętnie Ci w tym pomożemy. Przyjedź do nas ze sprzętem, podpisz umowę komisową a resztę zostaw nam i o nic się nie martw. 

NASZE MARKI

OPINIE KLIENTÓW O NAS

"Bardzo miła, kompleksowa obsługa. Panowie kompetentni, nienachalni. Sprzęt nowy i używany, na każdą kieszeń. Posezonowe rabaty i możliwość wymiany sprzętu w rozliczeniu co jest bardzo istotne w przypadku sprzętu dla dzieci. Jestem bardzo zadowolona."

Katarzyna Piętka

"Bardzo fajne miejsce. Można kupić sprzęt nowy jak i używany. Generalnie i nowy i używany jest w dobrych cenach. Podstawą jest duży wybór, ludzie tam pracujący z wielką wiedzą humorem i chęcią by doradzić. Można się porządnie osprzętować i to w rozsądnych pieniądzach. Bardzo polecam."

Przemysław Sopolinski

"Za***ste miejsce!!! Profesjonalna obsługa bardzo pomocna! Nastawieni na zadowolenie klienta! Duży wybór sprzętu! Ceny naprawdę bardzo dobre! Polecam każdemu kto chce nabyć sprzęt nowy bądź używany. Na pewno wrócę.!"

Jakub Wlodarczyk

MASZ PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

+48 61 847 74 76

gielda@nartypoznan.pl

 

 

 

GODZINY OTWARCIA:

PON-PT         11:00 - 19:00

SOB               10:00 - 17:00

ND                  NIECZYNNE

 

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

 

Giełda Sprzętu Zimowego

Pułaskiego 23

60-607 Poznań

GIEŁDA

SPRZĘTU

ZIMOWEGO

PUŁASKIEGO 23, POZNAŃ

                          +48 61 847 74 76     gielda@nartypoznan.pl